Ben je op zoek naar, of bied je iets aan: zoals diensten : tuinman, naaister,schilder, cateraar, babysitter, schoonmaken, ramenlapper en/ of goederen: taarten, rollades, hapjespannen, interieuraccessoires (géén rommelmarktspulletjes!!)? Op vrijdagavond 25 mei vanaf 20:00 uur is er een veiling van goederen en diensten vanuit het hele dorp. De opbrengst is voor het Dorpshuis. Ieder huishouden krijgt een oproep in huis om mee te doen.
Op zaterdag 20 april van 17.00 tot 19.00 uur is de officiële opening van Theeschenkerij Scheuvelhoes. Je kunt er terecht voor o.a. koffie, thee, frisdrank, taartje, broodje, soep èn daghap.
Uitbater Jolanda Guikema openen de deuren al eerder, omstreeks 5 april. Dus je kunt al eerder genieten van deze mooie nieuwe horecavoorziening in Thesinge!
Openingstijden: donderdag tot en met zondag van 10.00 uur tot 17.00 uur
- Home: Heeft iedereen die wil een Thesinger vlag besteld?
- Dorpsinfo: Oud papier en afvalwijzer
- Dorpsbelangen: Ideeën voor de toekomst van Thesinge - Gebiedsverkenning Thesinge en ommeland
- Bedrijven: Astrid de Leeuw - pedicure aan huis
- Trefpunt: Oud papier
- Verenigingen: Circuittraining
- Toerisme: Wandeling Kleintje Klunder
- Cultuur: Expositie Marcel Duran
- Historie: De Geschiedenis van het Dorp Thesinge
- PKN: Welkom
- Feestweek 2025: Header feestweek 2025
- Noaberstee: Woensdagmorgen 22 november geen Noaberstee
- Fotoprojecten: Thesinge in Beeld #3 ansichtkaartenset
- Home
- Dorpsinfo
- Dorpsbelangen
- Bedrijven
- Trefpunt
- Verenigingen
- Toerisme
- Cultuur
- Historie
- PKN
- Feest
- Noaberstee
- Fotoprojecten