Op 2 september starten de werkzaamheden voor verbreding van het Boer Goensepad tussen Thesinge en Garmerwolde. Eind oktober zijn de werkzaamheden afgerond. In deze periode is het pad afgesloten voor alle verkeer en zal worden omgeleid.
Het pad wordt verbreed van 1m naar 2m en de bermen worden opnieuw ingezaaid met een bloemrijk mengsel. Ook komt er bij de entree van het pad aan de Lageweg een bankje en komt er een kanosteiger in het Abbemaar. Meer informatie en het definitieve ontwerp vindt u via deze link.
Op donderdag 13 en vrijdag 14 augustus is er weer volop vertier voor kinderen van 4 t/m 13 jaar uit Thesinge en Garmerwolde: timmerdorp, vogelverschrikkers maken, bootjes bouwen, een kampeernacht en een kanotocht met poffertjes. Meer info en contactpersonen op: www.thesinge.com/zummerspeulen.
- Home: G&T juli
- Dorpsinfo: AED nabij ingang Trefpunt
- Dorpsbelangen: Toekomst van Thesinge en ommeland - denk mee!
- Bedrijven: Nagelsalon Mo Nails
- Trefpunt: De Contactgegevens
- Verenigingen: Oranjecomité
- Toerisme: Scheuvelhoes Drinks & Bites
- Cultuur: Concert Noorderlichtkoor op zondag 27 september
- Historie: Symposium 'Kloosterland' - over 34 Groninger Kloosters over het verborgen fundament van de provincie Groningen
- PKN: Welkom
- Feest: Evaluatie Feestweek - op naar 2030!
- Noaberstee: Welkom bij Noaberstee
- Fotoprojecten: Thesinge in Beeld #3 ansichtkaartenset
- Home
- Dorpsinfo
- Dorpsbelangen
- Bedrijven
- Trefpunt
- Verenigingen
- Toerisme
- Cultuur
- Historie
- PKN
- Feest
- Noaberstee
- Fotoprojecten
